obec SVĚTCE oficiální stránky obce

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Akce.cz


Předchozí 1

Datum konání
Typ

Více

Fanta Muser Tour

Datum konání
Typ

Vystoupí MÍNA - ADAM KAJUMI - NATY - a další + moderátor PJAY! Hudebně/taneční show, zaměřená na děti a teenagery od 8 do 15 let Program se skládá z pěveckých, tanečních a zábavních vystoupení na podiu se závěrečnou autogramiádou a focením s fanoušky Většina účinkujících má zkušenosti s vystupováním v muzikálech, tanečních mistrovstvích a také s hraním ve filmech a seriálech První 2 ročníky se odehrály v 10 městech po ČR a zúčastnilo se jich přes 5 000 fanoušků

Více

Calin v Humpolci

Datum konání
Typ

Calin dorazí za námi do Humpolce představit svou LIVE show!Pátek 29. 3. 2019 Umělec Calin aka Calin Panfili je člen rapového labelu Comebackgang (CBG). Mladý rapper původem z Moldávie čerpá inspiraci k tvorbě ze svých vlastních zážitků a emocí! 

Více

30.3.2019 Metalcore night

Datum konání
Typ

30.3.2019 Metalcore night

Více

S Pomlázkou do Poga - Pelhřimov

Datum konání
Typ

Ve čtvrtek, 18.4. dorazí punková čtveřice kapel i do Pelhřimova v rámci jednoho ze čtyř Velikonočních koncertů minitour "S Pomlázkou do Poga"! Vystoupí: PŘÍSUN POVOLEN (https://bandzone.cz/prisunpovolen) DRIÁK (https://bandzone.cz/driak) BERMUDSKEJ KVÁDR (https://bandzone.cz/bermudskejkvadro) NÍZKÁ ÚROVEŇ (https://bandzone.cz/nizkaurovenrokycany)

Více
Předchozí 1