obec SVĚTCE oficiální stránky obce

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Akce.cz


Datum konání
Typ

Více

KOLAPS TOUR 2019

Datum konání
Typ

Kapely zakázanÝovoce a RECKLESS vyjíždějí na společné podzimní KOLAPS TOUR. Speciální host na všech koncertech bude domažlická skupina Zastodeset. Kapela zakázanÝovoce na začátku roku 2019 představila nový dvoj-singl ŠŤASTNEJ OUTSIDER a připravuje další nové pecky, které zazní už na podzimním turné. Nebudou ale samozřejmě chybět hitovky jako Vem si mě, Pornostár, Nikdy nezapomenem a mnoho dalších. Spřátelená kladenská punk-rocková kapela RECKLESS vydala v dubnu nové album s názvem KOLAPS, ze kterého představí na turné většinu songů. Na všech koncertech se jako speciální host představí domažlická pop-rocková kapela Zastodeset.

Více

Výroční koncert 37 let VZ

Datum konání
Typ

Skupina Visací zámek oslaví 37. výročí svého vzniku. Legendární punková skupina patří mezi světové unikáty, neboť hraje stále ve stejném složení. Kromě dnes již zlidovělých hitů jako jsou Cigára, Známka punku, Stánek nebo Traktoru - songu s nejlepším kytarovým riffem všech dob, představí Visáči i songy z připravované nové desky. Jak host tohoto velkolepého punkového večera vystoupí další legenda Znouzectnost. Výroční koncerty bývají brzy vyprodané, takže s nákupem vstupenek neotálejte.

Více

Rocksession

Datum konání
Typ

Do 20: 00 zdarma.

Více

Humpolecký Dixieland

Datum konání
Typ

V Humpolci dixielandová kapela? Ještě donedávna po dlouhá desetiletí zcela absurdní představa nejen pro zdejší muzikanty, ale i znalce tohoto žánru. Ale je to tu. Když se jde důsledně a vytrvale za svým snem, pak se může stát taková věc i v kraji kde odjakživa převládaly dechovky a sem tam nějaký "tanečňák". Kapela s názvem Humpolecký Dixieland nejen že už přes šest let existuje, ale odehrála již kolem 120 koncertů, pravidelně hostuje na jedné z nejpřednějších jazzových scén, v pražském Jazz Docku, zúčastňuje se prestižních i mezinárodních dixielandových festivalů a postupně si získává své postavení mezi tuzemskou dixielandovou špičkou. Svým názvem se staráme i o propagaci našeho krásného města, což nás samozřejmě velice těší!

Více

UuULet

Datum konání
Typ

sobota 09.11.2019 Mr.Pain hard rock / Nitra Stratená generácia naive-punk / Nitra / Banská Bystrica

Více