obec SVĚTCE oficiální stránky obce

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > GDPR

GDPR

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (tzv. „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“).

 

Uděluji tímto souhlas obci Světce,  jakožto správci osobních údajů, s tím, aby zpracovával (zejména prostřednictvím shromažďování, používání a uchovávání) moje osobní údaje, a to za účelem přijímání mých sdělení v rámci elektronické podatelny správce údajů, tj. prostřednictvím formuláře dostupného na internetových stránkách správce.

Osobní údaje, které budou na základě tohoto souhlasu zpracovávány, zahrnují jméno a příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Uvedené osobní údaje budou zpracovávány nejdéle do odvolání souhlasu.

 

Tento souhlas uděluji dobrovolně a jsem si vědom toho, že ho mohu kdykoliv odvolat, a to stejným způsobem, kterým jsem jej udělil. Souhlas lze odvolat prostřednictvím e-mailové zprávy zaslané na e-mailovou adresu ousvetce@svetce.cz či dopisem zaslaným na adresu Světce čp.15
378 21  Kardašova Řečice.

Rozumím, že v důsledku neudělení nebo odvolání tohoto souhlasu nemusí některé ze správcem údajů nabízených služeb odpovídat mým potřebám.

 

Pověřenkyně pro ochranu osobních údaje je od 1.1.2022:

Ingrid Rubešová, e-mail: ingrid.rubesova@sms-sluzby.cz nebo na tel: 608 755 523

 

Kontrolní záznamy zpracování obec Světce

Informace o zpracování osobních údajů-vzor